ENDE

Štětí ožije tradičním jarmařením

jarmark_2015

Kulturní a informační zařízení města Štětí a Město Štětí si vás dovolují pozvat na akci Tradiční štětský jarmark. Ten proběhne na Husově náměstí v sobotu 12. 9. 2015. 

Program odstartuje v sobotu dopoledne. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program již od desáté hodiny, kdy se představí soubory Severočeská harmonie Štětí, Cimbálovka Dolina a Pražská frajerka. Od půl jedné pak dostane prostor Sváťa se svým loutkovým dividlem.

Odpolední blok pak startuje ve tři hodiny a přinese směsici všech hudebních stylů. Představí se rockové dámy z kapely The Aplles, skotskou hudbu přinese domácí Claymore, styl ska – reggae přiveze z Nového Boru kapela Cháska. Hvězdami odpoledne bude Milan Chladil a Yvonne Přenosilová a někdejší účastník talentové soutěže Superstar Miro Šmajda s kapelou Terrapie.

Na Husově náměstí bude po celý den k dispozici dobové tržiště a předvádění dobových řemesel. Na nedalekém Mírovém náměstí se mohou návštěvníci těšit na kolotoče, houpačky a další atrakce. Vstupné na akci je již tradičně zdarma. 

Vytvořeno 11.9.2015 9:32:10 | přečteno 1514x | martin.krch

Vyhledávání

Mapa regionu Štětsko

Akce

Anketa

Našli jste na webu informaci, kterou jste hledali?
 
30% (166)
 
58% (326)
 
12% (70)
Všechny ankety a kvízy
 
Informační centrum města Štětí, Obchodní 547, 411 08 Štětí, tel.: 416 812 715, email: infocentrum@steti.cz
load