ENDE

Štětí se opět představilo na veletrhu v Brně

Veletrh Brno 2012

Město Štětí a region Štětsko se opět po roce prezentovaly na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2012, který proběhnul na brněnském výstavišti 12. až 15. ledna. Štětsko se zařadilo po bok měst ležících na území Českého středohoří a své turisticky zajímavé místa  představila v rámci projektu na podporu turistiky Brána do Čech, který zaštiťuje Ústecký kraj a jehož je Štětí součástí.

 Propagační materiály představily návštěvníkům brněnské veletrhu zajímavé destinace v regionu Štětsko, například židovský hřbitov v Radouni, lidovou architekturu v Brocně nebo sportovní areál v Račicích.

Prezentační prostor Ústeckého kraje byl rozdělený na čtyři odlišně barevné části, podle čtyř destinačních oblastí kraje: České Švýcarsko, Dolní Poohří, České středohoří a Krušné hory. V každé oblasti byly představené největší a nejatraktivnější zajímavosti. Štětí bylo umístěno v destinaci Českého středohoří, ve stánku společně s městy Litoměřice, Lovosice a Ústí nad Labem.

Veletrha Regiontour se řadí mezi prestižní a tradiční veletrhy, který představují širokou nabídku všech regionů a krajů České republiky. První dva dny jsou určené pro odborníky z oblasti cestovního ruchu, další dva dny pro širokou veřejnost. Každoročně přiláká desítky tisíc návštěvníků nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Jedná se především o zájemce z Polska a Slovenska, ale také z Chorvatska, Německa a Itálie.  

Vytvořeno 10.2.2012 10:51:03 - aktualizováno 10.2.2012 10:51:04 | přečteno 1606x | martin.krch

Vyhledávání

Mapa regionu Štětsko

Akce

Anketa

Našli jste na webu informaci, kterou jste hledali?
 
30% (166)
 
58% (326)
 
12% (70)
Všechny ankety a kvízy
 
Informační centrum města Štětí, Obchodní 547, 411 08 Štětí, tel.: 416 812 715, email: infocentrum@steti.cz
load