Loupežník Štětka rozdal soutěžícím bambitku, telefon i tablet.

Šest měsíců mohli malí i velcí soutěžit s loupežníkem Štětkou a jeho loupežnickým pasem. Ti, kteří dokráčeli až do konce si mohli ve středu 26. listopadu přesvědčit o tom, že ne každý loupežník musí být krutý a nelítostný. Pětici vylosovaným totiž předal samotný lapka při slavnostním vyhlašování opravdu zajímavé ceny.

  

Pět měsíců, pět otázek, pět výherců. Soutěž s Loupežnickým pasem legendárního loupežníka Štětky, došla v listopadu ke své finálové části. Losování o pět zajímavých cen se zúčastnilo až na jednoho patnáct malých loupežníků a loupežnic, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky, prokázali se vyplněným loupežnickým pasem a mohli tak čekat jestli starosta Štětí Tomáš Ryšánek nevytáhne jejich jméno z klobouku samotného Štětky.

Po chvíli napětí bylo všech pět šťastných známo. A co si odnesli? Loupežnickou bambitku, poukázky na volné vstupenky do štětského kina, foťák, mobilní telefon a tablet.

Soutěž s Loupežnickým pasem loupežníka Štětky probíhala od května letošního roku. Každý malý i větší soutěžící si ke hře musel pořídit zmiňovaný loupežnický pas a potom každý měsíc až do října čekat na otázku, která vyšla ve Zpravodaji města Štětí. Po správné odpovědi, dostal majitel pasu samolepku loupežníka ze Štětkovi bandy, ke kterému se daná otázka vázala. Navíc pak byla ještě bonusová samolepka, za vyplnění všech her, které loupežnický pas obsahoval. No a pak už jen zbývalo vyplněný pas ukázat v Informačním centru a čekat na listopadové losování. Do finále hry nakonec došlo patnáct soutěžících.

I když i samotnému loupežníkovi a jeho družině se zdála účast soutěžících slabá, nehází pro příští rok bambitku do žita. I na další turistickou sezonu, která začne na konci dubna, si připravuje zcela novou hru. A jistě se bude na co těšit.